جهان گاز
کمی صبر کنید ...

راهنمای خرید


به نام خدا

راهنمای خرید اینترنتی محصولات جهان گاز

مشتریان گرامی از حسن انتخاب شما بسیار خرسندیم , خواهشمند است جهت تسریع در امر خرید محصولات این شرکت به نکات ذیل توجه فرمایید .

1   برای سهولت و راحتی شما مشتریان گرامی , این شرکت با فراهم نمودن امکانات ذیل تلاش نموده است تا شرایط مناسبی را برای انجام عملیات بانکی شما فراهم نماید .

الف ) با فراهم نمودن درگاه الکترونیک بانک سامان , ملی و همه کارتهای عضو شتاب میتوانید وجوه مورد نظر خود را پرداخت نمایید .

ب) وجوه مورد نظر خرید خود را به شماره حسابهای معرفی شده در سایت پرداخت نموده و شماره پیگیری را به شرکت اعلام نمایید .

2  محصول خریداری شده دارای گارانتی کامل مندرج در کارت ارسال شده در تعهد این شرکت میباشد , شما میتوانید در ذیل نام و مشخصات محصول منتخب, متن کامل گارانتی محصول خود را به دقت مطالعه فرمائید .

3 مدت اعتبار فاکتور از زمان تایید شما بمدت 24 ساعت خواهد بود و پس از آن فاکتور فاقد اعتبار میباشد و شما در صورت عدم پرداخت در این مدت میبایست مجدداً سفارش خود را ثبت نمایید.

4 هزینه حمل و نصب محصولات به عهده مشتری می باشد که در زمان ارسال به اطلاع شما خواهد رسید .

5 - هزینه حمل و نصب محصولات در دیگر نقاط کشور ایران قبلاً به اطلاع شما خواهد رسید .

6 هنگام نصب , آموزش های کارکرد با دستگاه توسط مأمور اعزامی شرکت جهان گاز به اطلاع شما خواهد رسید و ضمن تحویل دستگاه و کارت گارانتی از شما رسید دریافت خواهد شد .

7 قیمت کلیه محصولات بدون احتساب مالیات ارزش افزوده است و مشتری محترم میبایست مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده که در فاکتور ارائه می شود پرداخت نماید.    

8 تایید و پرداخت فاکتور توسط شما  به منزله تایید تمامی موارد فوق توسط شما میباشد.